Хит Лайн Портал


Привет, Гость

РегистрацияВход Забыли пароль?

Главное Меню

ИгрыПравилаЧаВоКомментарииДрузья ПорталаКарта сайта Старый форум
Форум
> Интернет

За Україною закріпили кириличний домен «       1       

  QWERTYJJJJJJ (Гармонирующий с миром этим!) в 2011-03-04 23:01:02 #344
Картинка

За підсумками другого етапу (String Evaluation) процесу отримання Україною власного кириличного домену їй було виділено сполучення літер кириличного алфавіту «укр». Саме доменне ім’я ще не делеговане, фактично «.укр» лише забронювали, - повідомляє Watcher.

За правилами ICANN, реєстрація доменів першого рівня, що складаються з літер нелатинських алфавітів, відбувається у три етапи. На першому, після отримання заявки від країни, готується процедура та визначається організація, яка делегуватиме домени в країні (в Україні - це Український мережевий інформаційний центр, заснований Кабінетом міністрів і очолюваний Юрієм Гончаруком). На другому бронюється сполучення літер. Третій, у який зараз входить Україна – запуск домена.

Вперше нелатинські домени першого рівня запрацювали в травні 2010 року. Це домени арабською мовою, їх отримали Єгипет, Саудівська Аравія і ОАЕ.

Зараз в Україні існують кириличні домени системи IDN (Internationalized Domain Names). Вони складаються зі слів, записаних літерами національного алфавіту, але вимагають одночасного використання латиниці для запису правої частини доменної адреси com.ua або kiev.ua.


       1       


Форум > Интернет > За Україною закріпили кириличний домен «
Тема    За Україною закріпили кириличний домен «

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в сообщениях
Вы не можете скачивать файлы
Уважаемые посететители, на сайте доступно только чтение новостей, просмотр трейлеров и коментирование. Если у вас возникли вопросы пишите на admin[at]hitline.org.ua.